RB751VM-40TE-17 ROHM
Symbol Micros:
DS RB751VM-40TE-17
Case : SOD-323FL-2
30V; 30mA; 0,37V; 0,2A; SOD-323FL-2; SMD packing: tape/reel
Parameters
| Case: | SOD323F |
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Forward current: | 30mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 30V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Schottky |
Manufacturer:: ROHM - Japan
Manufacturer part number: RB751VM-40TE-17
Case style: SOD-323FL-2
External warehouse:
9000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0191 |
| Case: | SOD323F |
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Forward current: | 30mA |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 30V |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Schottky |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols