SK310B diode.Schottky
Symbol Micros:
DS SK310B
Case : DO214AA-SMB
3A; 100V; package: reel;
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Manufacturer: | MIC |
| Forward current: | 3A |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 100V |
| Type of packaging: | Reel |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Schottky |
Manufacturer:: MIC
Manufacturer part number: SK310B RoHS
Case style: DO214AA-SMB
In stock:
645 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1962 | 0,0994 | 0,0603 | 0,0478 | 0,0436 |
Manufacturer:: MIC
Manufacturer part number: SK310 RoHS
Case style: DO214AA-SMB
In stock:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1929 | 0,0978 | 0,0594 | 0,0471 | 0,0429 |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: SK310B
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
3200 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0754 |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: SK310B
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
12000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0445 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Manufacturer: | MIC |
| Forward current: | 3A |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 100V |
| Type of packaging: | Reel |
| Mounting: | SMD |
| Type: | Schottky |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols