dioda Schottky UJ3D1250K2
Symbol Micros:
DS UJ3D1250K2
Case : TO247-2
50A; 1200V; 0ns; packing: tube
Parameters
| Case: | TO-247-2 |
| Manufacturer: | Qorvo |
| Forward current: | 50A |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 1200V |
| Type of packaging: | Tube |
| Mounting: | THT |
| Type: | Schottky |
Manufacturer:: ON-Semiconductor
Manufacturer part number: UJ3D1250K2
Case style: TO247-2
External warehouse:
600 pcs.
| Quantity of pcs. | 600+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 19,3573 |
| Case: | TO-247-2 |
| Manufacturer: | Qorvo |
| Forward current: | 50A |
| Max. reverse voltage [Vrrm]: | 1200V |
| Type of packaging: | Tube |
| Mounting: | THT |
| Type: | Schottky |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols