V3FL45-M3/H VISHAY
Symbol Micros: DS V3FL45-M3/H
Contractor Symbol:
Case : DO219-AB-SMF
3A; 45V; Si; 500mV; 50A; 750uA; packing: tape/reel
Parameters
Case: DO219-AB-SMF
Manufacturer: VISHAY
Forward current: 3A
Max. reverse voltage [Vrrm]: 45V
Type of packaging: Tape/Disk
Mounting: SMD
Type: Schottky
Manufacturer:: Vishay Manufacturer part number: V3FL45-M3/H Case style: DO219-AB-SMF
External warehouse:
6000 pcs.
Quantity of pcs. 6000+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
3000
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
15000 pcs.
Quantity of pcs. 3000+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
3000
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Manufacturer: VISHAY
Forward current: 3A