DT1.5KE47A
Symbol Micros:
DT1.5KE47A
Case : DO27
Transient Voltage Suppressor 1.5KE47A DO-27 1,5kW, 47V, unidirectional
Parameters
| Case: | DO27 |
| Mounting: | THT |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 1,5kW |
| Operating voltage: | 47V |
Manufacturer:: MIC
Manufacturer part number: 1.5KE47A RoHS
Case style: DO27amm
Datasheet
In stock:
3885 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ | 1250+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2455 | 0,1232 | 0,0736 | 0,0591 | 0,0545 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: 1.5KE47A
Case style: DO27
External warehouse:
29318 pcs.
| Quantity of pcs. | 1200+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1589 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: 1.5KE47A
Case style: DO27
External warehouse:
9000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1200+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1533 |
| Case: | DO27 |
| Mounting: | THT |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 1,5kW |
| Operating voltage: | 47V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols