P6SMB6.8A DO214AA(SMB) PANJIT
Symbol Micros:
DTP6SMB6.8A
Case : DO214AA-SMB
0,6kW, 6,8V, unidirectional
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 68V |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: P6SMB6.8A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
18000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0568 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: P6SMB6.8A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
63000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0735 |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: P6SMB6.8A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
33100 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0584 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 68V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols