SM15T15CA transil diode bidirectional
Symbol Micros:
DTSM15T15CA
Case : DO214AB-SMC
15V; 1,5KW 15V; 1,5KW
Parameters
| Manufacturer: | ST |
| Case: | DO214AB-SMC |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 1,5kW |
| Operating voltage: | 15V |
Manufacturer:: SUNMATE
Manufacturer part number: SMCJ15CA RoHS
Case style: DO214AB-SMC
In stock:
4050 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 1500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2873 | 0,1533 | 0,1192 | 0,1076 | 0,1046 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SM15T15CA-E3/57T RoHS
Case style: DO214AB-SMC
In stock:
625 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 850+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4687 | 0,2826 | 0,2176 | 0,1962 | 0,1872 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM15T15CA
Case style: DO214AB-SMC
External warehouse:
27500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1872 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM15T15CA
Case style: DO214AB-SMC
External warehouse:
70000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1872 |
| Manufacturer: | ST |
| Case: | DO214AB-SMC |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 1,5kW |
| Operating voltage: | 15V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols