SM15T33CA transil diode bidirectional
Symbol Micros:
DTSM15T33CA
Case : DO214AB-SMC
33V; 1,5KW 33V; 1,5KW
Parameters
| Manufacturer: | ST |
| Case: | DO214AB-SMC |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 1,5kW |
| Operating voltage: | 33V |
Manufacturer:: SUNMATE
Manufacturer part number: SM15T33CA RoHS
Case style: DO214AB-SMC
In stock:
145 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 1500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3179 | 0,1691 | 0,1314 | 0,1187 | 0,1154 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM15T33CA
Case style: DO214AB-SMC
External warehouse:
325000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1432 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM15T33CA
Case style: DO214AB-SMC
External warehouse:
542500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1614 |
| Manufacturer: | ST |
| Case: | DO214AB-SMC |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 1,5kW |
| Operating voltage: | 33V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols