SM6T12A transil diode unidirectional
Symbol Micros:
DTSM6T12A
Case : DO214AA-SMB
12V; 600W;
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 12V |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T12A RoHS
Case style: DO214AA-SMB
Datasheet
In stock:
190 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1879 | 0,0890 | 0,0499 | 0,0379 | 0,0342 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T12A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
42500 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0485 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T12A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
30000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0476 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 12V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols