SM6T15A transil diode unidirectional
Symbol Micros:
DTSM6T15A
Case : DO214AA-SMB
15V; 600W;
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 15V |
Manufacturer:: SUNMATE
Manufacturer part number: SM6T15A RoHS
Case style: DO214AA-SMB
Datasheet
In stock:
2120 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2361 | 0,1192 | 0,0718 | 0,0568 | 0,0524 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T15A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
40000 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0524 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T15A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
480000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0524 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T15A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
1277500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0524 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 15V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols