SM6T18A transil diode unidirectional
Symbol Micros:
DTSM6T18A
Case : DO214AA-SMB
18V; 600W;
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 18V |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T18A RoHS
Case style: DO214AA-SMB
Datasheet
In stock:
5 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2142 | 0,1084 | 0,0655 | 0,0519 | 0,0476 |
Manufacturer:: SUNMATE
Manufacturer part number: SM6T18A RoHS
Case style: DO214AA-SMB
In stock:
1205 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1963 | 0,0992 | 0,0599 | 0,0474 | 0,0436 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T18A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
4000 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0665 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T18A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
392500 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0584 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 18V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols