SM6T30CA transil diode bidirectional
Symbol Micros:
DTSM6T30CA
Case : DO214AA-SMB
30V; 600W;
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 30V |
Manufacturer:: SUNMATE
Manufacturer part number: SM6T30CA RoHS
Case style: DO214AA-SMB
In stock:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2242 | 0,1060 | 0,0594 | 0,0450 | 0,0408 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T30CA
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
292500 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0512 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T30CA
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
275000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0502 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 30V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols