SM6T36A transil diode unidirectional
Symbol Micros:
DTSM6T36A
Case : DO214AA-SMB
36V; 600W;
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 36V |
Manufacturer:: SUNMATE
Manufacturer part number: SM6T36A RoHS
Case style: DO214AA-SMB
Datasheet
In stock:
2810 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1961 | 0,0993 | 0,0600 | 0,0475 | 0,0435 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T36A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
522500 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0484 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T36A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
361500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0474 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 36V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols