SM6T39A transil diode unidirectional
Symbol Micros:
DTSM6T39A
Case : DO214AA-SMB
39V; 600W;
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 39V |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T39A-TR RoHS
Case style: DO214AA-SMB
Datasheet
In stock:
60 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2217 | 0,1121 | 0,0678 | 0,0537 | 0,0492 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T39A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
1135000 pcs.
| Quantity of pcs. | 10000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0492 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T39A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
1727500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0560 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 39V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols