SM6T39CA transil diode bidirectional
Symbol Micros:
DTSM6T39CA
Case : DO214AA-SMB
39V; 600W;
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 39V |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T39CA RoHS
Case style: DO214AA-SMB
Datasheet
In stock:
9660 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3062 | 0,1687 | 0,1119 | 0,0933 | 0,0872 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T39CA
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
225000 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0872 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T39CA
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
2250000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0872 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 39V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols