SM6T68CA transil diode bidirectional
Symbol Micros:
DTSM6T68CA
Case : DO214AA-SMB
68V; 600W;
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 68V |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T68CA RoHS
Case style: DO214AA-SMB
Datasheet
In stock:
18 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2132 | 0,1079 | 0,0652 | 0,0516 | 0,0473 |
Manufacturer:: SUNMATE
Manufacturer part number: SM6T68CA RoHS
Case style: DO214AA-SMB
In stock:
1400 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 1500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2450 | 0,1230 | 0,0737 | 0,0582 | 0,0542 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T68CA
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
100000 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0542 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: SM6T68CA
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
382500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0542 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 68V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols