SMBJ33A Littelfuse
Symbol Micros:
DTSMBJ33A LF
Case : DO214AA-SMB
0,6kW, 33V, unidirectional
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 33V |
Manufacturer:: Taiwan Semiconductor Co., Ltd.
Manufacturer part number: SMBJ33A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
4700 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0964 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: SMBJ33A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
12000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0503 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: SMBJ33A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
363000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0489 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 33V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols