SMBJ33A-E3/52 Vishay
Symbol Micros:
DTSMBJ33A VIS
Case : DO214AA-SMB
0,6kW, 33V, unidirectional
Parameters
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 33V |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SMBJ33A-E3/52
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
57004 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0476 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: SMBJ33A-E3/52
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
49700 pcs.
| Quantity of pcs. | 6750+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0565 |
| Case: | DO214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 33V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols