SMBJ5.0A
Symbol Micros:
DTSMBJ5.0A LF
Case : DO214AA-SMB
5V; 0,6kW; unidirectional; SMBJ5.0A-LF
Parameters
| Case: | DO-214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 5V |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: SMBJ5.0A RoHS
Case style: DO214AA-SMB
Datasheet
In stock:
2890 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2005 | 0,1015 | 0,0615 | 0,0488 | 0,0445 |
Manufacturer:: CDIL
Manufacturer part number: SMBJ5.0A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
4000 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0445 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: SMBJ5.0A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
93580 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0568 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: SMBJ5.0A
Case style: DO214AA-SMB
External warehouse:
51000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0509 |
| Case: | DO-214AA-SMB |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 0,6kW |
| Operating voltage: | 5V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols