SMCJ33CA Littelfuse
Symbol Micros:
DTSMCJ33CA LF
Case : DO214AB-SMC
1,5kW, 33V, bidirectional
Parameters
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Case: | DO214AB-SMC |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 1,5kW |
| Operating voltage: | 33V |
Manufacturer:: Bourns
Manufacturer part number: SMCJ33CA
Case style: DO214AB-SMC
External warehouse:
9000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1182 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: SMCJ33CA
Case style: DO214AB-SMC
External warehouse:
51000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1108 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: SMCJ33CA
Case style: DO214AB-SMC
External warehouse:
318000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0916 |
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Case: | DO214AB-SMC |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Bidirectional |
| Power: | 1,5kW |
| Operating voltage: | 33V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols