SMCJ36A Littelfuse
Symbol Micros:
DTSMCJ36A LF
Case : DO214AB-SMC
1,5kW, 36V, unidirectional
Parameters
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Case: | DO214AB-SMC |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 1,5kW |
| Operating voltage: | 36V |
Manufacturer:: Bourns
Manufacturer part number: SMCJ36A
Case style: DO214AB-SMC
External warehouse:
57000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1097 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: SMCJ36A
Case style: DO214AB-SMC
External warehouse:
6000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1272 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: SMCJ36A
Case style: DO214AB-SMC
External warehouse:
9000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1240 |
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Case: | DO214AB-SMC |
| Mounting: | SMD |
| Specification: | Unidirectional |
| Power: | 1,5kW |
| Operating voltage: | 36V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols