H5150-02PDW000R HSM ATX Connector
Symbol Micros:
Z KWF5150-02
Case : Rys.H5150-02
Plug; female; 2pin (2x1); straight; pitch: 4,2mm; for cable; with key; dual row; white color eqiv. MRX557-02, Z MX-39-01-2020
Parameters
| Number of pins: | 2 |
| Manufacturer: | HSM |
| Connector: | Plug |
| Mounting: | Cables |
| Spatial orientation: | Straight |
| Current: | 5A |
| Operating voltage: | 250V |
Item in delivery
Estimated date:
2026-07-01
Quantity of pcs.: 70000
| Number of pins: | 2 |
| Manufacturer: | HSM |
| Connector: | Plug |
| Mounting: | Cables |
| Spatial orientation: | Straight |
| Current: | 5A |
| Operating voltage: | 250V |
| Type of connector: | Female |
| Terminal pitch [m]: | 4,2mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols