HEF4069UBT,653 NEXPERIA
Symbol Micros:
UC069 t
Case : SOP14
Hex Inverter CD4069UBM; CD4069UBCM; MC14069UBDG; HEF4069UBT,653; HCF4069UM013TR; HCF4069YUM013TR; HEF4069UBT,652; MC14069UBDR2G; HEF4069UBT.653;
Parameters
| Manufacturer: | Nexperia |
| Type: | Inverter |
| Integrated circuit type: | Digital |
| Supply voltage range: | 3V~15V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOP14 |
Manufacturer:: NXP
Manufacturer part number: HEF4069UBT,653 RoHS
Case style: SOP14t/r
In stock:
540 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4476 | 0,2471 | 0,1940 | 0,1797 | 0,1723 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: HEF4069UBT,653
Case style: SOP14
External warehouse:
44500 pcs.
| Quantity of pcs. | 5000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1723 |
Manufacturer:: Nexperia
Manufacturer part number: HEF4069UBT,653
Case style: SOP14
External warehouse:
356500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1723 |
| Manufacturer: | Nexperia |
| Type: | Inverter |
| Integrated circuit type: | Digital |
| Supply voltage range: | 3V~15V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 125°C |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SOP14 |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols