Multilayer ceramic chip capacitor; 22uF
Symbol Micros:
K10SU 22/16x5rk
Case : smd1210
Multilayer ceramic chip capacitor; 22uF; 16V; X5R; 10% ; SMD; case: 1210; operating temperature; -55°C ~ 85°C
Parameters
| Capacitance: | 22uF |
| Operating voltage: | 16V |
| Dielectric: | X5R |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 85°C |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Ceramic |
| Case: | 1210 cal |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL32A226KOJNNNE RoHS
Case style: smd1210
Datasheet
In stock:
5050 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2401 | 0,1198 | 0,0713 | 0,0592 | 0,0532 |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL32A226KOJNNNF
Case style: smd1210
External warehouse:
1704000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0532 |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL32A226KOJNNNE
Case style: smd1210
External warehouse:
402000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0589 |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL32A226KOJNNNE
Case style: smd1210
External warehouse:
1031000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0532 |
| Capacitance: | 22uF |
| Operating voltage: | 16V |
| Dielectric: | X5R |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 85°C |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Ceramic |
| Case: | 1210 cal |
| Case: | 3225 mm |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols