Multilayer ceramic chip capacitor; 22uF
Symbol Micros:
K10SU 22/16xk
Case : smd1210
Multilayer ceramic chip capacitor; 22uF; 16V; X7R; 10%; SMD; case: 1210; operating temperature; -55°C ~ 125°C
Parameters
| Capacitance: | 22uF |
| Operating voltage: | 16V |
| Dielectric: | X7R |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Ceramic |
| Case: | 1210 cal |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL32B226KOJNNNE RoHS
Case style: smd1210
Datasheet
In stock:
8025 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2818 | 0,1543 | 0,1012 | 0,0873 | 0,0805 |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL32B226KOJNNNF
Case style: smd1210
External warehouse:
464000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0877 |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL32B226KOJNNNE
Case style: smd1210
External warehouse:
1631000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0891 |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL32B226KOJNNNF
Case style: smd1210
External warehouse:
44000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0891 |
| Capacitance: | 22uF |
| Operating voltage: | 16V |
| Dielectric: | X7R |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Ceramic |
| Case: | 1210 cal |
| Case: | 3225 mm |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols