Multilayer ceramic chip capacitor; 22uF
Symbol Micros:
K10SU 22/25xk
Case : smd1210
Multilayer ceramic chip capacitor; 22uF; 25V; X7R; 10%; SMD; case: 1210; operating temperature; -55°C ~ 125°C
Parameters
| Capacitance: | 22uF |
| Operating voltage: | 25V |
| Dielectric: | X7R |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Ceramic |
| Case: | 1210 cal |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: GRM32ER71E226KE15L RoHS
Case style: smd1210
In stock:
1500 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3427 | 0,1886 | 0,1483 | 0,1373 | 0,1317 |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL32B226KAJNNNE
Case style: smd1210
External warehouse:
2055000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1317 |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL32B226KAJNNNE
Case style: smd1210
External warehouse:
1850000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1317 |
Manufacturer:: Murata Elektronik GmbH
Manufacturer part number: GRM32ER71E226KE15L
Case style: smd1210
External warehouse:
751000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1317 |
| Capacitance: | 22uF |
| Operating voltage: | 25V |
| Dielectric: | X7R |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Ceramic |
| Case: | 1210 cal |
| Case: | 3225 mm |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols