Multilayer ceramic chip capacitor; 22pF
Symbol Micros:
K3S 22/50cf
Case : Rys.kond.smd0603
Multilayer ceramic chip capacitor; 22pF; 50V; C0G; ±1%; SMD; case: 0603; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Capacitance: | 22pF |
| Operating voltage: | 50V |
| Dielectric: | C0G |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance [%]: | 1% |
| Case: | 1608 mm |
| Capacitor type: | Ceramic |
Manufacturer:: Samsung
Manufacturer part number: CL10C220FB8NNNC RoHS
Case style: Rys.kond.smd0603
In stock:
7800 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0808 | 0,0320 | 0,0187 | 0,0138 | 0,0124 |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: CC0603FRNPO9BN220
Case style: Rys.kond.smd0603
External warehouse:
12000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0129 |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: CC0603FRNPO9BN220
Case style: Rys.kond.smd0603
External warehouse:
220000 pcs.
| Quantity of pcs. | 12000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0124 |
| Capacitance: | 22pF |
| Operating voltage: | 50V |
| Dielectric: | C0G |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance [%]: | 1% |
| Case: | 1608 mm |
| Capacitor type: | Ceramic |
| Case: | 0603 cal |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols