Multilayer ceramic chip capacitor; 33pF
Symbol Micros:
K5S 33/50cj
Case : Rys.kond.smd0805
Multilayer ceramic chip capacitor; 33pF; 50V; C0G; 5%; smd; 0805; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Capacitance: | 33pF |
| Operating voltage: | 50V |
| Dielectric: | C0G |
| Tolerance [%]: | 5% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Capacitor type: | Ceramic |
| Case: | 2012 mm |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: CC0805JRNPO9BN330 RoHS
Case style: Rys.kond.smd0805
In stock:
55800 pcs.
| Quantity of pcs. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0438 | 0,0164 | 0,0088 | 0,0065 | 0,0061 |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: CC0805JRNPO9BN330
Case style: Rys.kond.smd0805
External warehouse:
2060 pcs.
| Quantity of pcs. | 20+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0194 |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: CC0805JRNPO9BN330
Case style: Rys.kond.smd0805
External warehouse:
1936000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0061 |
Manufacturer:: YAGEO
Manufacturer part number: CC0805JRNPO9BN330
Case style: Rys.kond.smd0805
External warehouse:
4000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0096 |
| Capacitance: | 33pF |
| Operating voltage: | 50V |
| Dielectric: | C0G |
| Tolerance [%]: | 5% |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Capacitor type: | Ceramic |
| Case: | 2012 mm |
| Case: | 0805 cal |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols