VY1222M47Y5UG6UV0 VISHAY
Symbol Micros:
KCY1N 2.2/500m10a-VY1
Case : Rys.VY1222M47Y5UG6UV0
Safety standard capacitor X1,Y1 2.2nF 500V r. 10mm Tol. 10%, Y5U, operating temperature: -40 to +125°C, tape
Parameters
| Capacitance: | 2,2nF |
| Manufacturer: | VISHAY |
| Operating voltage: | 500V |
| Terminal pitch [m]: | 10,0mm |
| Capacitor type: | X1, Y1 |
| Tolerance [%]: | 20% |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: VY1222M47Y5UG6UV0
Case style: Rys.VY1222M47Y5UG6UV0
External warehouse:
1500 pcs.
| Quantity of pcs. | 750+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0978 |
| Capacitance: | 2,2nF |
| Manufacturer: | VISHAY |
| Operating voltage: | 500V |
| Terminal pitch [m]: | 10,0mm |
| Capacitor type: | X1, Y1 |
| Tolerance [%]: | 20% |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols