EEEFK1V100UR PANASONIC Electrolytic capacitor
Symbol Micros:
KES EEEFK1V100UR
Case : smdBel-FK
10uF 35V 20% (4 X 5.8mm) SMD 90mA 2000h 105C Automotive T/R
Parameters
| Capacitance: | 10uF |
| Size: | 4x5,8mm |
| Operating voltage: | 35V |
| Service life [h]: | 2000h |
| Manufacturer: | PANASONIC |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 105°C |
| Kind of capacitor: | Electrolytic LOW E.S.R |
Manufacturer:: Panasonic
Manufacturer part number: EEEFK1V100UR RoHS
Case style: smdBel-FK
Datasheet
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2756 | 0,1475 | 0,1147 | 0,1036 | 0,1003 |
Manufacturer:: Panasonic
Manufacturer part number: EEEFK1V100UR
Case style: smdBel-FK
External warehouse:
14000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1003 |
Manufacturer:: Panasonic
Manufacturer part number: EEEFK1V100UR
Case style: smdBel-FK
External warehouse:
18500 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1003 |
| Capacitance: | 10uF |
| Size: | 4x5,8mm |
| Operating voltage: | 35V |
| Service life [h]: | 2000h |
| Manufacturer: | PANASONIC |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 105°C |
| Kind of capacitor: | Electrolytic LOW E.S.R |
| Capacitors features: | Podwyższona tempratura |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols