EEHZA1E331V PANASONIC SMD hybrid capacitor
Symbol Micros:
KHS EEHZA1E331V
Case :
330uF 25VDC 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.02 Ohm 2500mA 10000h 105C Automotive
Parameters
| Capacitance: | 330uF |
| Size: | 10x10,5mm |
| Operating voltage: | 25V |
| Service life [h]: | 10000h |
| Manufacturer: | PANASONIC |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: Panasonic
Manufacturer part number: EEHZA1E331V
Case style: smdGh-ZA-v
External warehouse:
9000 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4683 |
| Capacitance: | 330uF |
| Size: | 10x10,5mm |
| Operating voltage: | 25V |
| Service life [h]: | 10000h |
| Manufacturer: | PANASONIC |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols