593D227X9010D2TE3 Vishay/ TPSD227K010R0100 AVX Capacitor
Symbol Micros:
KTLSD220.00/10k
Case : smdD
Tantalum capacitor; 220uF; 10V; 10%; SMD; case: D; low ESR; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Capacitance: | 220uF |
| Operating voltage: | 10V |
| Case: | D |
| Case: | 2917 cal |
| Case: | 7343 mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance [%]: | 10% |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 593D227X9010D2TE3 RoHS
Case style: smdD
Datasheet
In stock:
210 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9163 | 0,5771 | 0,4523 | 0,4122 | 0,3981 |
Manufacturer:: Kyocera AVX
Manufacturer part number: TPSD227K010R0050
Case style: smdD
External warehouse:
1000 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5907 |
Manufacturer:: Kyocera AVX
Manufacturer part number: TPSD227K010R0100
Case style: smdD
External warehouse:
7500 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5584 |
Manufacturer:: Kyocera AVX
Manufacturer part number: TPSD227K010R0050
Case style: smdD
External warehouse:
56000 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8740 |
| Capacitance: | 220uF |
| Operating voltage: | 10V |
| Case: | D |
| Case: | 2917 cal |
| Case: | 7343 mm |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Low ESR |
| Mounting: | SMD |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols