293D105X9025A2TE3 Vishay/ TAJA105K025RNJ AVX/ TCSCS1E105KAAR Samsung Capacitor
Symbol Micros:
KTSA 1.00/25k
Case : smdA
Tantalum capacitor; 1.0uF; 25V; ±10%; SMD; case: A; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Capacitance: | 1uF |
| Operating voltage: | 25V |
| Case: | A |
| Case: | 1206 cal |
| Case: | 3216 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
Manufacturer:: AVX
Manufacturer part number: TAJA105K025RNJ RoHS
Case style: smdA
Datasheet
In stock:
2700 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2479 | 0,1256 | 0,0758 | 0,0600 | 0,0552 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 293D105X9025A2TE3 RoHS
Case style: smdA
Datasheet
In stock:
200 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2158 | 0,1091 | 0,0656 | 0,0519 | 0,0479 |
Manufacturer:: AVX
Manufacturer part number: TAJA105K025RNJ
Case style: smdA
External warehouse:
2100 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1000 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 293D105X9025A2TE3
Case style: smdA
External warehouse:
17500 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0718 |
Manufacturer:: Kyocera AVX
Manufacturer part number: TAJA105K025RNJ
Case style: smdA
External warehouse:
34000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0989 |
| Capacitance: | 1uF |
| Operating voltage: | 25V |
| Case: | A |
| Case: | 1206 cal |
| Case: | 3216 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
| Mounting: | SMD |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols