TAJB105K035RNJ AVX/ 293D105X9035B2TE3 VISHAY Capacitor
Symbol Micros:
KTSB 1.00/35k
Case : smdB
Tantalum capacitor; 1.0uF; 35V; ±10%; SMD; case: B; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Capacitance: | 1uF |
| Operating voltage: | 35V |
| Case: | B |
| Case: | 1411 cal |
| Case: | 3528 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
Manufacturer:: AVX
Manufacturer part number: TAJB105K035RNJ RoHS
Case style: smdB
Datasheet
In stock:
700 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2904 | 0,1554 | 0,1209 | 0,1093 | 0,1058 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 293D105X9035B2TE3 RoHS
Case style: smdB
Datasheet
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2668 | 0,1478 | 0,0977 | 0,0815 | 0,0765 |
Manufacturer:: KEMET
Manufacturer part number: T491B105K035AT
Case style: smdB
External warehouse:
48000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1058 |
Manufacturer:: Kyocera AVX
Manufacturer part number: TAJB105K035RNJ
Case style: smdB
External warehouse:
64000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1058 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 293D105X9035B2TE3
Case style: smdB
External warehouse:
68000 pcs.
| Quantity of pcs. | 2000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1058 |
| Capacitance: | 1uF |
| Operating voltage: | 35V |
| Case: | B |
| Case: | 1411 cal |
| Case: | 3528 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
| Mounting: | SMD |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols