TAJB335K035RNJ AVX Capacitor
Symbol Micros:
KTSB 3.30/35k
Case : smdB
Tantalum capacitor; 3.3uF; 35V; ±10%; SMD; case: B; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Capacitance: | 3,3uF |
| Operating voltage: | 35V |
| Case: | B |
| Case: | 1411 cal |
| Case: | 3528 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
Manufacturer:: KEMET
Manufacturer part number: T491B335K035AT
Case style: smdB
External warehouse:
1900 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2064 |
Manufacturer:: AVX
Manufacturer part number: TAJB335K035RNJ
Case style: smdB
External warehouse:
1800 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2044 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 293D335X9035B2TE3
Case style: smdB
External warehouse:
1800 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1395 |
| Capacitance: | 3,3uF |
| Operating voltage: | 35V |
| Case: | B |
| Case: | 1411 cal |
| Case: | 3528 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
| Mounting: | SMD |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols