Tantalum capacitor; 22uF
Symbol Micros:
KTSC 22.00/10k
Case : smdC
Tantalum capacitor; 22uF; 10V; ±10%; SMD; case: C; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Capacitance: | 22uF |
| Operating voltage: | 10V |
| Case: | C |
| Case: | 2312 cal |
| Case: | 6032 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 293D226X9010C2TE3
Case style: smdC
External warehouse:
7500 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1197 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 293D226X9010C2TE3
Case style: smdC
External warehouse:
1800 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1411 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 293D226X9010C2TE3
Case style: smdC
External warehouse:
9000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1222 |
| Capacitance: | 22uF |
| Operating voltage: | 10V |
| Case: | C |
| Case: | 2312 cal |
| Case: | 6032 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
| Mounting: | SMD |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols