TAJD336K035RNJ AVX Capacitor
Symbol Micros:
KTSD 33.00/35k
Case : smdD
Tantalum capacitor; 33uF; 35V; ±10%; SMD; case: D; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Capacitance: | 33uF |
| Operating voltage: | 35V |
| Case: | D |
| Case: | 2917 cal |
| Case: | 7343 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
Manufacturer:: AVX
Manufacturer part number: TAJD336K035RNJ RoHS
Case style: smdD
Datasheet
In stock:
2642 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 1,0536 | 0,7024 | 0,5798 | 0,5232 | 0,5020 |
Manufacturer:: Kyocera AVX
Manufacturer part number: TAJD336K035RNJ
Case style: smdD
External warehouse:
12500 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5702 |
Manufacturer:: KEMET
Manufacturer part number: T491D336K035AT
Case style: smdD
External warehouse:
1000 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9732 |
Manufacturer:: AVX
Manufacturer part number: TAJD336K035RNJ
Case style: smdD
External warehouse:
600 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9642 |
| Capacitance: | 33uF |
| Operating voltage: | 35V |
| Case: | D |
| Case: | 2917 cal |
| Case: | 7343 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
| Mounting: | SMD |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols