TAJD107K020RNJ AVX/ 293D107X9020D2TE3 VISHAY Capacitor
Symbol Micros:
KTSD100.00/20k
Case : smdD
Tantalum capacitor; 100uF; 20V; ±10%; SMD; case: D; operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
| Capacitance: | 100uF |
| Operating voltage: | 20V |
| Case: | D |
| Case: | 2917 cal |
| Case: | 7343 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
Manufacturer:: AVX
Manufacturer part number: TAJD107K020RNJ RoHS
Case style: smdD
Datasheet
In stock:
0 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7452 | 0,4702 | 0,3691 | 0,3362 | 0,3244 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 293D107X9020D2TE3 RoHS
Case style: smdD
Datasheet
In stock:
0 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8910 | 0,5619 | 0,4420 | 0,3997 | 0,3879 |
Manufacturer:: AVX
Manufacturer part number: TAJD107K020RNJ
Case style: smdD
External warehouse:
700 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4915 |
Manufacturer:: Vishay
Manufacturer part number: 293D107X9020D2TE3
Case style: smdD
External warehouse:
34000 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4162 |
Manufacturer:: Kyocera AVX
Manufacturer part number: TAJD107K020RNJ
Case style: smdD
External warehouse:
13000 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4989 |
| Capacitance: | 100uF |
| Operating voltage: | 20V |
| Case: | D |
| Case: | 2917 cal |
| Case: | 7343 mm |
| Tolerance [%]: | 10% |
| Capacitor type: | Tantalum |
| Mounting: | SMD |
| Operating temperature (range): | -55°C ~ 125°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols