Symbol Micros: L DUAL.USB.4.2A
Contractor Symbol:
Case : Rys.L DUAL.USB.4.2A
4.2A dual USB with touch switch Voltage: 4.2A; color: blue
Parameters
Parameters: On switch
Characteristic: 2xUSB port
Output current 1: 4,2A
Shape: Round
Body colour: Black
Nominal voltage: 12V ~ 24V
Manufacturer:: import Manufacturer part number:   Case style: Rys.GH-WG
In stock:
4 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 5+ 20+ 100+ 400+
Add to comparison tool
Packaging:
5
Parameters: On switch
Characteristic: 2xUSB port
Output current 1: 4,2A
Shape: Round
Body colour: Black
Nominal voltage: 12V ~ 24V