LM317LD13TR
Symbol Micros:
ST317 smd
Case : SOP08
Positive Voltage Regulator; 1,2V~37V; 100mA; 4%; 40V; -0°C~125°C; Equivalent: LM317DRG; D317L; LM317LD/ST; LM317LD-SMD; LM317LD13TR; LM317LM; LM317LMX; LM317LM/NOPB; LM317LMX/NOPB; LM317LDG; LM317LDR2G; TL317CD; TL317CDR; TL317CDE4; TL317CDG4; TL317CDRE4; TL317CDRG4;
Parameters
| Output voltage range [V]: | 1,2V~37V |
| Working temperature range: | 0°C~125°C |
| Voltage drop: | 0V |
| Output current [A]: | 0,1A |
| Tolerance [%]: | 4,00% |
| Input voltage range: | 40V |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: LM317LD13TR RoHS
Case style: SOP08t/r
In stock:
24090 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2123 | 0,1173 | 0,0778 | 0,0649 | 0,0607 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: LM317LD13TR
Case style: SOP08
External warehouse:
22000 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0642 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: LM317LD13TR
Case style: SOP08
External warehouse:
207500 pcs.
| Quantity of pcs. | 7500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0607 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: LM317LD13TR
Case style: SOP08
External warehouse:
2627500 pcs.
| Quantity of pcs. | 2500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0607 |
| Output voltage range [V]: | 1,2V~37V |
| Working temperature range: | 0°C~125°C |
| Voltage drop: | 0V |
| Output current [A]: | 0,1A |
| Tolerance [%]: | 4,00% |
| Input voltage range: | 40V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols