MF-MSMF110/24X-2 Bourns Fuse
Symbol Micros: BpS12A01.10-24 BRNS II
Contractor Symbol:
Case : Rys.BpS1812 BRNS
Resettable fuse; SMD1812; current: 1.10A; voltage: 24V; operating temperature: -40÷85°C; freeXpansion construction; equivalents: BpS12A01.10-24; MINISMDC110F/24-2; FSMD110-24; 1812L110/24; 0ZCG0110BF2B
Parameters
Rated current: 1,1A
Operating voltage: 24V
Terminal pitch: 0
Operating temperature (range): -40°C ~ 85°C
Mounting: SMD
In stock:
1000 pcs.
Quantity of pcs. 3+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Add to comparison tool
Packaging:
1000
In stock:
3000 pcs.
Quantity of pcs. 3+ 10+ 50+ 300+ 1500+
Add to comparison tool
Packaging:
1500
Manufacturer:: Bourns Manufacturer part number: MF-MSMF110/24X-2 Case style: Rys.BpS1812 BRNS
External warehouse:
Quantity of pcs. 3000+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
Rated current: 1,1A
Operating voltage: 24V
Terminal pitch: 0