MOC3063S-TA1 6SMD LiteOn
Symbol Micros:
ORMOC3063s ltn
Case : PDIP06smd
Ift= 5mA; Vdrm= 600V; Ifo= 60mA; Uiso=5000V; Zero-cross c20V
Parameters
| Output current [A]: | 5mA |
| Case: | PDIP06smd |
| Input current: | 60mA |
| Power-off voltage: | 600V |
| Insulation breakdown voltage: | 5000V |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: MOC3063S-TA1 RoHS
Case style: PDIP06smd
Datasheet
In stock:
5130 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3832 | 0,2113 | 0,1662 | 0,1540 | 0,1476 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: MOC3063S-TA1
Case style: PDIP06smd
External warehouse:
9425 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1940 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: MOC3063S-TA1
Case style: PDIP06smd
External warehouse:
16000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1866 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: MOC3063S-TA1
Case style: PDIP06smd
External warehouse:
10000 pcs.
| Quantity of pcs. | 1000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1882 |
Manufacturer:: LITE-ON
Manufacturer part number: MOC3063S-TA1
Case style: PDIP06smd
External warehouse:
11450 pcs.
| Quantity of pcs. | 25+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1957 |
Item in delivery
Estimated date:
2026-05-25
Quantity of pcs.: 41000
| Output current [A]: | 5mA |
| Case: | PDIP06smd |
| Input current: | 60mA |
| Power-off voltage: | 600V |
| Insulation breakdown voltage: | 5000V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols