ABS210-13 DIODES
Symbol Micros:
MP02.0/1000abs210-13
Case : ABS
2A; 1000V; packing: tape/reel
Parameters
| Manufacturer: | DIODES |
| Type: | Mostek prostowniczy SMD |
| Mounting: | SMD |
| Operating voltage: | 1000V |
| Forward current: | 2A |
| Case: | ABS |
Manufacturer:: DIODES/ZETEX
Manufacturer part number: ABS210-13 RoHS
Case style: ABS
Datasheet
In stock:
3000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,2474 | 0,1355 | 0,0888 | 0,0766 | 0,0707 |
Manufacturer:: DIODES/ZETEX
Manufacturer part number: ABS210-13
Case style: ABS
External warehouse:
20000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0707 |
| Manufacturer: | DIODES |
| Type: | Mostek prostowniczy SMD |
| Mounting: | SMD |
| Operating voltage: | 1000V |
| Forward current: | 2A |
| Case: | ABS |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols