WT043-12-RT WINCOM
Symbol Micros: O TFT WT043-12-RT
Contractor Symbol:
Case : Rys.O TFT WT043-12-RT
TFT display; Resolution: 480x272; Screen diagonal: 4.3"; Size: 105.5 x 67.2 x 4.1 mm; Number of colours: 262000
Parameters
Size: 105,5x67,2x4,1mm
Resolution: 480x272
Diagonal screen size: 4,3inch
Number of colours: 262000
Backlight colour: White
Manufacturer:: WCL Manufacturer part number: WT043-12-RT RoHS Case style: Rys.O TFT WT043-12-RT
In stock:
2 pcs.
Quantity of pcs. 1+ 2+ 4+ 10+ 30+
Add to comparison tool
Packaging:
2
Size: 105,5x67,2x4,1mm
Resolution: 480x272
Diagonal screen size: 4,3inch