1455N1601 Hammond
Symbol Micros:
OB HM-1455N1601
Case : Rys.HM-1455N1601
Panel enclosure 1455 series; Aluminium; Grey; 160x103x53mm;
Parameters
| Manufacturer: | Hammond manufacturing |
| Housing type: | With side panels |
| Length [m]: | 16cm |
| Width [mm]: | 103mm |
| Height [m]: | 53mm |
| Colour: | Grey |
| Case material: | Aluminium |
Manufacturer:: HAMMOND
Manufacturer part number: 1455N1601 RoHS
Case style: Rys.HM-1455N1601
Datasheet
In stock:
1 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 4+ | 8+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 13,5904 | 12,8789 | 12,6605 | 12,4610 | 12,3553 |
Manufacturer:: HAMMOND
Manufacturer part number: 1455N1601
Case style: Rys.HM-1455N1601
External warehouse:
93 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 20,3530 |
Manufacturer:: HAMMOND
Manufacturer part number: 1455N1601
Case style: Rys.HM-1455N1601
External warehouse:
140 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 16,6399 |
| Manufacturer: | Hammond manufacturing |
| Housing type: | With side panels |
| Length [m]: | 16cm |
| Width [mm]: | 103mm |
| Height [m]: | 53mm |
| Colour: | Grey |
| Case material: | Aluminium |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols