TBU-CA065-100-WH Bourns Surge protector
Symbol Micros: OD TBUCA065100WH
Contractor Symbol:
Case : Rys.TBU-CA
Surge protector; 650V; SMD; current rating: 100mA; dimensions: 6.5x4mm operating temperature: -55°C ~125°C
Parameters
Rated current: 0,10A
Dimensions: 6.5x4mm
Rated voltage: 650V
Manufacturer: Bourns
Fuse characteristic: N/A
Mounting: SMD
Manufacturer:: Bourns Manufacturer part number: TBU-CA065-100-WH Case style: Rys.TBU-CA
External warehouse:
54000 pcs.
Quantity of pcs. 3000+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
3000
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
21000 pcs.
Add to comparison tool
Packaging:
3000
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Rated current: 0,10A
Dimensions: 6.5x4mm
Rated voltage: 650V