BPW34FS OSRAM
Symbol Micros:
OIO BPW34FS
Case : Rys.BPW34
Photodiode PIN Chip 950nm 0.7A/W Sensitivity Automotive 2-Pin PDIL SMD BPW 34 FS
Parameters
| Mounting: | SMD |
| Diameter: | 4mm |
| Wavelength (nm): | 950nm |
| Wavelength range: | 780nm~1100nm |
| Forward current: | 100mA |
| Viewing angle: | 120° |
| Forvard volatge [UF]: | 1,3V |
Manufacturer:: OSRAM Opto Semiconductors
Manufacturer part number: BPW 34 FS RoHS
Case style: Rys.BPW34
Datasheet
In stock:
100 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 30+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,8199 | 0,5151 | 0,4277 | 0,3804 | 0,3568 |
Manufacturer:: AMSOSRAM
Manufacturer part number: BPW 34 FS
Case style: Rys.BPW34
External warehouse:
43500 pcs.
| Quantity of pcs. | 1500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3568 |
| Mounting: | SMD |
| Diameter: | 4mm |
| Wavelength (nm): | 950nm |
| Wavelength range: | 780nm~1100nm |
| Forward current: | 100mA |
| Viewing angle: | 120° |
| Forvard volatge [UF]: | 1,3V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 100°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols