12-21USRC/S530-A3/TR8
Symbol Micros:
OL.12-21USRC/S530-A3/TR8
Case : Rys.OL.12-21USRC/S530-A3/TR8
LED Uni-Color Super Red 639nm 2-Pin SMD T/R
Parameters
| Mounting: | SMD |
| Colour: | Red |
| Brightness: | 60 mcd |
| Wavelength (nm): | 624nm |
| Forward current: | 20mA |
| Viewing angle: | 140° |
| Forvard volatge range: | 2,0V ~ 2,4V |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: 12-21USRC/S530-A3/TR8
Case style: Rys.OL.12-21USRC/S530-A3/TR8
External warehouse:
300000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0349 |
| Mounting: | SMD |
| Colour: | Red |
| Brightness: | 60 mcd |
| Wavelength (nm): | 624nm |
| Forward current: | 20mA |
| Viewing angle: | 140° |
| Forvard volatge range: | 2,0V ~ 2,4V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols