12-21UYC/S530-A2/TR8
Symbol Micros:
OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
Case : Rys.OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
LED Uni-Color Super Yellow 591nm Automotive 2-Pin Chip LED T/R
Parameters
| Mounting: | SMD |
| Colour: | Yellow |
| Brightness: | 48mcd |
| Wavelength (nm): | 589nm |
| Forward current: | 20mA |
| Viewing angle: | 120° |
| Forvard volatge range: | 2,0V ~ 2,4V |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: 12-21UYC/S530-A2/TR8 RoHS
Case style: Rys.OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1385 | 0,0656 | 0,0367 | 0,0277 | 0,0252 |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: 12-21UYC/S530-A2/TR8
Case style: Rys.OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
External warehouse:
36000 pcs.
| Quantity of pcs. | 12000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0310 |
Manufacturer:: EVERSPIN
Manufacturer part number: 12-21UYC/S530-A2/TR8
Case style: Rys.OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
External warehouse:
11600 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0327 |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: 12-21UYC/S530-A2/TR8
Case style: Rys.OL.12-21UYC/S530-A2/TR8
External warehouse:
18000 pcs.
| Quantity of pcs. | 4000+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0298 |
| Mounting: | SMD |
| Colour: | Yellow |
| Brightness: | 48mcd |
| Wavelength (nm): | 589nm |
| Forward current: | 20mA |
| Viewing angle: | 120° |
| Forvard volatge range: | 2,0V ~ 2,4V |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols