333-2SYGD/S530-E2 EVERLIGHT
Symbol Micros:
OL.333-2SYGD/S530-E2
Case : Rys.OL.333-2SYGD/S530-E2
LED THT; diffused; yellow-green; luminosity: 40-80mcd; viewing angle: 30°; current voltage: 25mA Wavelenght: 573-575nm; working voltage: 1,7-2,4V
Parameters
| Manufacturer: | EVERLIGHT |
| Colour: | Żółto-zielony |
| Wavelength range: | 573nm ~ 575nm |
| Brightness: | 40mcd ~ 80mcd |
| Forward current: | 25mA |
| Viewing angle: | 30° |
| Forvard volatge range: | 1,7V ~ 2,4V |
Manufacturer:: EVERLIGHT
Manufacturer part number: 333-2SYGD/S530-E2 RoHS
Case style: Rys.OL.333-2SYGD/S530-E2
In stock:
2000 pcs.
| Quantity of pcs. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1623 | 0,0767 | 0,0429 | 0,0326 | 0,0295 |
Manufacturer:: EVERSPIN
Manufacturer part number: 333-2SYGD/S530-E2
Case style: Rys.OL.333-2SYGD/S530-E2
External warehouse:
4900 pcs.
| Quantity of pcs. | 100+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,0352 |
| Manufacturer: | EVERLIGHT |
| Colour: | Żółto-zielony |
| Wavelength range: | 573nm ~ 575nm |
| Brightness: | 40mcd ~ 80mcd |
| Forward current: | 25mA |
| Viewing angle: | 30° |
| Forvard volatge range: | 1,7V ~ 2,4V |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | THT |
| Diameter: | 5mm |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols